Halowa Piłka Nożna

TABELA WYNIKÓW I LIGI HALOWEJ PIŁKI NOŻNEJ

KOLEJKA: 4 DATA KOLEJKI: 17.12.2016r.

LP.

 

DRUŻYNA DRUŻYNA WYNIK MECZU

ADNOTACJE O WERYFIKACJI MECZU
(do przerwy )

1 LKS BROŻEC DELIKATESY u LIPY  9 : 5 7 : 2
2 KWARCYT JEGŁOWA GREEN INSTALL 0 : 9 0 : 6
3 RS - BRUK STRZELEC 6 : 9 3 : 5
4 FERRUSLEX KUROPATNIK FMS JUBILER GOLDMAX 7 : 6 1 : 0
5 M&A GRANIT GAME OVER 4 : 8 2 : 5

 

TABELA PO WERYFIKACJI 4 KOLEJKI  

Lp. NAZWA DRUŻYNY ILOŚĆ GIER ZDOBYTE PUNKTY BRAMKI ZDOBYTE BRAMKI STRACONE
1 GREEN INSTALL 4 12 33 16
2 FERRUSLEX KUROPATNIK 4 10 29 25
3 FMS JUBILER GOLDMAX 4 9 35 20
4 STRZELEC 4 9 30 25
5 DELIKATESY U LIPY 4 6 26 20
6 LKS BROŻEC 4 5 31 31
7 GAME OVER4 4 4 23 24
8 RS - BRUK 4 3 23 27
9 M&A GRANIT 4 0 15 28
10 KWARCYT JEGŁOWA 4 0 6 36

 

SUPER DZIESIĄTKA 

DENES MARIUSZ STRZELEC 15
KORGUL BARTOSZ GREEN INSTALL 11
GRALEC MAKSYMILIAN RS - BRUK 9

GIERCZAK RAFAŁ

GREEN INSTALL

8

OLENKIEWICZ PAWEŁ

BROŻEC

8

MALINOWSKI TOMASZ

FERRUSLEX KUROPATNIK

8
PUKLSKI-PUKAŁA PIOTR FERRUSLEX KUROPATNIK 8
BANDURA MIŁOSZ FMS JUBILER GOLDMAX 8

FURMAN HENRYK

FMS JUBILER GOLDMAX

7

RYCHLICA MARCEL

DELIKATESY U LIPY 7
GRUSZECKI WOJCIECH GAME OVER 7

 

 

 

 

TABELA WYNIKÓW II LIGI HALOWEJ PIŁKI NOŻNEJ

KOLEJKA: 4 DATA KOLEJKI  : 18.12.2016r.

LP.

 

DRUŻYNA DRUŻYNA WYNIK MECZU

ADNOTACJE O WERYFIKACJI MECZU (do przerwy )

1 ZRYW CHOCIWEL POLICE OFICERS STRZELIN 16 : 6 2 : 5
2 KORONA PĘCZ FENIKS PŁAWNA 19 : 10 11 : 4
3 GAP ŚLĘZA 1 MEMORIAŁ KUROPATNIK 11 :9 5 : 8
4 GAP ŚLĘZA 2 MPC TEAM 8 : 11 4 : 5
5 CHŁOPAKI DO WZIĘCIA --------------    

 

TABELA PO WERYFIKACJI 4 KOLEJKI  

Lp. NAZWA DRUŻYNY ILOŚĆ GIER ZDOBYTE PUNKTY BRAMKI ZDOBYTE BRAMKI STRACONE
1 MPC TEAM 4 12 50 31
2 ZRYW CHOCIWEL 4 9 59 35
3 GAP ŚLĘZA 1 4 9 44 41
4 KORONA PĘCZ 3 6 39 29
5 CHŁOPAKI DO WZIĘCIA 3 6 28 25
6  MEMORIAŁ KUROPATNIK 4 3 30 45
7 FENIKS PŁAWNA 3 3 28 29
8 GAP ŚLĘZA 2 3 0 34 50
9 POLICE OFICERS STRZELIN 3 0 17 43

 

SUPER DZIESIĄTKA

SERWICKI PATRYK ZRYW CHOCIWEL 24
KUROWSKI TOBIASZ ZRYW CHOCIWEL 23
SZULC DOMINIK MC TEAM 18
SKORUPSKI JAKUB KORONA PĘCZ 13
WÓJCIK KAMIL CHŁOPAKI DO WZIĘCIA

10

PAŚKO MATEUSZ FENIKS PŁAWNA 10
SZAŁAJ RAFAŁ  MEMORIAŁ KUROPATNIK 

9

PARTYKA ARTUR GAP ŚLĘZA 1 9

DUBANIOWSKI JACEK

KORONA PĘCZ 

8

KOTERBA MIŁOSZ GAP ŚLĘZA 1 8

 

 

Dziewiąta kolejka I Ligi HPN

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                             

TABELA WYNIKÓW I LIGI HALOWEJ PIŁKI NOŻNEJ FESTA CUP 2015 / 2016

                     KOLEJKA 9               DATA KOLEJKI : 20.02.2016r

LP.

DRUŻYNA DRUŻYNA

WYNIK

MECZU

ADNOTACJE O WERYFIKACJI MECZU ( do przerwy )
1 M&A GRANIT GAME OVER 3 : 6 1 : 3
2 KWARCYT JEGŁOWA GREEN INSTALL

0 : 10

WALKOWER

3 JAR-BRUK STRZELEC 14 : 5 7 : 1
4 BROŻEC DELIKATESY u LIPY 2 :9 1 : 3
5 PUB 54 KARSZÓW JUBILER GOLDMAX 6 : 6 3 : 4

TABELA PO WERYFIKACJI   9 KOLEJKI

Lp. NAZWA     DRUŻYNY ILOŚĆ GIER ZDOBYTE PUNKTY BRAMKI ZDOBYTE BRAMKI STRACONE
1 GREEN INSTALL 9 27 80 35
2 DELIKATESY u LIPY 9 22 64 33
3 BROŻEC 9 19 72 38
4 KWARCYT JEGŁOWA 9 16 60 50
5 STRZELEC 9 15 52 65
6 JUBILER GOLDMAX 9 10 54 59
7 GAME OVER 9 7 43 72
8 M &A GRANIT 9 6 38 73
9 JAR-BRUK 9 6 60 67
10 PUB 54 KARSZÓW 9 4 41 72

KRÓL STRELCÓW - MAKSYMILIAN GRALEC   - 31 BRAMEK

Dziewiąta kolejka II Ligi HPN

II LIGA HALOWEJ PIŁKI NOŻNEJ

OSIR STRZELIN FESTA CUP 2015 / 2016

                     KOLEJKA 9               DATA KOLEJKI :21.02.2016 r.

LP.

DRUŻYNA DRUŻYNA

WYNIK

MECZU

ADNOTACJE O WERYFIKACJI MECZU (   do przerwy )
1 FERRUSLEX KUROPATNIK MPC TEAM 18 : 5 6:1
2 POLICE OFICERS STRZELIN MŁODA KREW 21 : 13 10 : 5
3 GAP ŚLĘZA MARBUD PŁAWNA 12 : 5 5 : 3
4 LKS CHOCIWEL STARTER GĘSINIEC 11 : 9 5 : 4
5 CHŁOPAKI DO WZIĘCIA AGRO-EFEKT 22 : 9 8 : 3

TABELA PO WERYFIKACJI   9  KOLEJKI

Lp. NAZWA   DRUŻYNY ILOŚĆ GIER ZDOBYTE PUNKTY BRAMKI ZDOBYTE BRAMKI STRACONE
1 FERRUSLEX KUROPATNIK 9 25 129 69
2 GAP ŚLĘZA 9 24 107 58
3 CHŁÓPAKI DO WZIĘCIA 9 20 99 66
4 LKS CHOCIWEL 9 16 139 112
5 MARBUD PŁAWNA 9 13 103 86
6 MPC TEAM 9 13 98 99
7 STARTER GĘSINIEC 8 6 60 78
8 POLICE OFICERS STRZELIN 9 6 80 122
9 AGRO-EFEKT 9 3 81 160
10 MŁODA KREW 8 3 81 127

Król strzelców Tobiasz Kurowski