Łuk to jedna z najstarszych broni miotających, znana ludzkości od co najmniej 35 tys. lat.
Jedna z legend Strzelina mówi że strzała wypuszczona z łuku przez żonę Bolka I Świdnickiego wskazała miejsce budowy strzelińskiego ratusza.

Strzelińska sekcja to profesjonalna nauka strzelania z łuku pod okiem wykwalifikowanego trenera.

Zapisy do sekcji pod nr. tel. 71 790 26 30 lub 724 580 724

Łucznicy w Sieniawce.

Dnia 27 lutego 2016 odbyły sie Halowe Mistrzostwa Dolnego Śląska Dzieci i Młodzików w Ścinawce Średniej . Klub SŁ Granit Reprezentowało 20 Zawodników ( Wyniki Będą podane jutro wieczorem). Ale pochwalimy się, że 3 miejsce zajęło aż 3 zawodników naszego Klubu: Krzysztof Fabiś i jego Starszy brat Paweł Fabiś w kategorii Apacz oraz po zaciętym pojedynku w rundkach 3 miejsce zajął Patryk Szczepański który przegrał zaledwie 1 punktem o finał gdzie mógł zająć 1 lub 2 miejsce w kategorii młodzik młodszy. Bardzo chcę pogratulować wszystkim Zawodnikom z klubu ,,Granit" za Bardzo dobrą postawę na Zawodach.
A dnia 11 marca odbędą sie Halowe Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych w Zgierzu. Będą nas reprezentować Grzegorz Gądek, Błażej Janowski i Filip Gaj. Mocno wierzymy że zdobędą bardzo wysokie miejsca. Więc trzymajcie mocno kciuki za chłopaków !!!